::..Oyun Turko..::
Sitemize Hoşgeldiniz... Konularımıza Cevap Yazmayanlar Site ve Download Linklerimizi Göremez... Lütfen Üye Olunuz veya Giriş Yapınız...
Sitemize Hoşgeldiniz... Konularımıza Cevap Yazmayanlar Site ve Download Linklerimizi Göremez... Lütfen Üye Olunuz veya Giriş Yapınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sorularınızı Sorabileceğiniz Ve Bilgilerinizi Paylaşabileceğiniz Yeni Bir Adres! Üye Olmayanlar Linkleri Göremezler...Lütfen Üye Olunuz!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım)

YazarMesaj
DaRKBLaDeR
ADMiN
ADMiN
DaRKBLaDeR

+Rep Gücü : 2147483647

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) Empty
MesajKonu: Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım)   Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) Icon_minitimePtsi 15 Haz. 2009 - 22:16

Cleric Nasıl Bir Build?

Arkadaslar herşeyden önce cleric bir saldırı buildi değildir.Kendimde
su anda bir cleric kasıyorum ve şu kadar söyliyim bir blader ın yaptıgı
5 li combo süresinde en az onun kadar heal combosu yapabilirsiniz .
Heal skillerini tek tek incelediğinizde belki cok ufak rakamlar gibi
gelebilir bu rakamlar size ama bu combolar birleşince tam bir "Koruyucu
Melek" oluyorsunuz.

Heal serisinden sonra cleric buildimizde cok sağlam buff lar
mevcut.özellikle int ve str veren buflar pvp ve job war larda her
playerın istediği bir özelliktir.Bu tür organizasyonlara ilk davet
edilecek charsınızdır.Ayrıca cleric in devamlı ve zor anlara özel
defans budlarıda mevcut bunları birazdan skiller bölümünde tek tek
anlatıcam .

Cleric'in Statları Nasıl Olmalı?

-- cleric mag attack yapan bir builddir arkadaslar. ve buna bağlı olarak full int yada hybrid tercih edilebilir.
Full str bir buildi önermiyorum öle bi build de olmaz ayrıca .

Cleric Ne Giymeli?

-- Cleric 2 Çeşit Elbise secimi yapabilmektedir arkadaslar. Bunlar;

1. Robe

Eğer Hybrid yapılandırma yaparsanız phy defansınız biraz artıcağı için opsiyonel olarak kullanmanızı öneririm.
Pvp ve Job War da duruma göre de tercih edilebilr. Mag attack veren build lere karsı kullanabilirsiniz.

2. Light Armor

Buildinizi Full Int yaparsanız, hem shieldinizden hemde light armor
setinizden phy defans alarak PvM yada PvP lerde sansınızı
arttırabilirsiniz.

Açılması Şart Skiller

Bunları yazdım 1. derece 2. derece ve 3. derece ama hepsini açmanızı öneririm yoksa işe yaramas bir clericci olur Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) SmileCleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) Cleric

Skiller ve Açıklamaları

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 3901 Her 4 Lv de bir uplanır ve mag atağı %4 arttırır. (Lv4)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4001 lv1 de 32-39 (%199) saldırı skilli(lv4)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4002 Heal. Tek kişiye atılabilir.(lv4)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4002 Resurrection. Lv30 a res atabilir. her up lanısında 30-40-50 die gider.(lv10)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4004 Cure.(lv14)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4005 Alana attack verir. 3 kişiye seker. (lv60)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4006 Heal.Tek kişiye atılabilir.(lv60)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4007 Resurrection. Lv80 i resliyebilirsiniz.(lv60)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4008 Cure. Pt deki 8 kişiye birden etki eder. (lv66)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4101
Gerekli skill leri acarken gereken bi skill. Kendi hp nizin dururken
dolmaz hızını arttırır. Eğer Robe giyerseniz %50 cure verir. (Lv10)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4201 Saldırı skill i. maximum 623 attack verebilmektedir.Defans önemli değil max 623. (Lv20)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4202 Alana max 4780 attack. karsı tarafın defans önemli değil. (Lv70)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4301 Pt içerisindeki 8 kişiye Heal. (lv20)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4302 Pt içerisindeki 1 Kişiye kullanılır ve ona en yakın mesafedeki kişiye seker. (lv20)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4303 Kullandıgınız kişinin canı 16 saniye boyunca kademe kademe dolar. her kademede 287 hp dolar (lv 1 için). (Lv30)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4304 Pt içerisindeki 8 kişiye Heal. (lv70)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4305 Pt içerisindeki 1 Kişiye kullanılır ve ona en yakın mesafedeki 2 kişiye seker. (lv70)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4306 Kullandıgınız kişinin canı 16 saniye boyunca kademe kademe dolar. her kademede 1819 hp dolar (lv 1 için). (Lv80)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4404 Pt üyelerine kullanılır. Acil durumlarda cok yüksek defans verir ve ölümsüz kılar. (Lv24)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4401 Tek kişiye kullanılır. ve kullanılabilen en yüksek heal değeri bu skilldedir. (lv30)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4403 Pt içerisindeki 8 kişiye 25m menzilde heal. (Lv 40)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4405 Tek kişiye heal(5k) (Lv 80)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4501 Pt deki 8 kişiye (max lv 60 olacak) res 25m menzil . (lv40)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4502
Tek kişiye res. lv60 a kadar resleyebilirsiniz. Fark: reslenen kişide
imba defans ve hp görülürken attack filan azalıyor. yani resslediğiniz
adam belli bi süre kimseyi yıkamıyor ama yıkılmasıda imkansızlasıyor.

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4601 Kendinize str/int phy defans ve birşeyin cure ünü veriyor. sadece light armor giyerseniz.

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4602 Phy defans verir.sadece light armor giyerseniz.

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4603 Mag defance verir.sadece light armor giyerseniz.

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4701 5m içerisindeki 5 kkişiye attack verir.Kendi lvleriniz özellikle int lere ölümü tattırır (lv40)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4702 aynı olayı 8 m içerisinde uygular. (lv80)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4702 Binimum fire cold vs ye karsı engeller (Fire shield tarzı)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4802 Attıgınız kişi yada mob belli bir süre yerinden kımıldayamaz.

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4803 Binimum fire cold vs ye karsı engeller (Fire shield tarzı)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4804 8m deki 3 kişi yada mob yerinden kımıldayamaz.

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4901 Str Buf lv arttıkca Str oranıda artar.

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4902 Int Buf lv arttıkca Int oranıda artar.

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4903 Phy defans verir.1800 saniye (30 dakika)

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım) 4904 Mag defans verir.

Cleric Rehberi ( Resimli ve Detaylı Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hunter Rehberi (Resimli Anlatım)
» Detaylı Trader Rehberi!!!
» XBow ve Cleric Rehberi
» Bard Rehberi (Resimli)
» Silkroada 5 Dakikadan Kısa Sürede Girmek -- Resimli Anlatım !!!